Карабах: тишу порушили 117 разів за добу – міноборони Азербайджану

Міністерство оборони Азербайджану поширило інформацію про порушення режиму припинення вогню. Про це повідомляє Report з посиланням на прес-службу міністерства оборони Азербайджану.

 

“За добу вірменські збройні підрозділи на різних напрямках фронту 117 разів порушили режим припинення вогню”, – йдеться у повідомленні.

 

Згідно з інформацією, вірменські збройні підрозділи з позицій, розташованих у селі Беркабер Іджеванського району, обстріляли азербайджанські позиції, розташовані в селі Гизилгаджили Газахського району; з позицій, розташованих в селі Мосесгех Бердського району, – позиції, розташовані в селі Агдам Товузького району; з позицій, розташованих на безіменних висотах Красносєльського району, – позиції, розташовані на безіменних висотах Гедабекського району.

Вірменські збройні підрозділи також обстріляли позиції збройних сил Азербайджану поблизу сіл Гюлюстан Горанбойського району, Яримджа, Чилябурт Тертерського району, Шихлар, Джавахірлі, Сариджали, Кянгярлі, Новрузлу, Шураабад, Юсифджанли, Гарагашли, Мярзілі Агдамського району, Куропаткіно Ходжавендського району, Горадіз, Гараханбейлі, Горган, Ашаги Сеїдахмедлі Фізулінського району, Мехділі Джабраїльського району, а також з безіменних висот на території Гьойгьольського, Горанбойського, Ходжавендського, Фізулінського і Джабраїльського районів.

Враховуючи оперативну обстановку, азербайджанські збройні сили завдали 120 вогневих ударів по позиціях та окопах вірменів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0