Китайська космічна станція безконтрольно падає на Землю – ЗМІ

Китайська космічна станція “Небесний палац” падає на Землю і швидкість падіння прискорюється.

Про це повідомляє “5 канал” з посиланням на DailyMail.

“Наразі експерти прогнозують, що модуль вагою 8,5 тонн на протязі декількох місяців впаде на Землю”, – йдеться в повідомленні.

Орбіта станції також відхилилася, що прискорило швидкість падіння.

Астофізик із Гарвардського університету Джонатан Макдауелл заявив: “Тепер, коли перигей (найближча до Землі точка орбіти штучного супутника – ред.) нижче 300 км, модуль знаходиться в більш щільній атмосфері, швидкість падіння станції підвищується”.

Зазначається, що китайське космічне агентство втратило контроль над космічним об’єктом на початку 2016 року. Проте воно слідкує за ситуацією і обіцяє попередити, якщо виникнуть будь-які потенційні зіткнення.

Очікується, що більша частина космічного модуля згорить у атмосфері, але доктор Макдауелл вважає, що деякі частини станції можуть важити до 100 кг. При зіткненні з поверхнею Землі уламки можуть завдати серйозні пошкодження.

За його словами, невідомо коли і куди саме можуть впасти уламки.

Tiangong-1 (“Небесний палац-1″) – перша в Китаї космічна станція, яку запустили у вересні 2011 року. Першочерговими завданнями станції є забезпечення нормальної життєдіяльності, праці та безпеки космонавтів у період короткочасного перебування на борту, експерименти в галузі космічної медицини, у сфері використання космічного простору, а також випробування технічного обладнання космічної станції. Самому модулю відводилася роль лабораторії і житлового відсіку для дослідників.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0