Контроль на внутрішніх кордонах ЄС можуть продовжити ще на три місяці

Єврокомісія рекомендує продовжити тимчасовий контроль на деяких внутрішніх кордонах Шенгенської зони ще на три місяці.

Про це рішення керівна інституція ЄС оголосила у середу, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Єврокомісія сьогодні рекомендувала Раді ЄС залишити тимчасовий контроль на визначених внутрішніх шенгенських кордонах в Австрії, Німеччині, Данії, Швеції та Норвегії на наступні три місяці», – заявили в ЄС.

У Єврокомісії зазначили, що, незважаючи на прогрес в імплементації заходів зі зміцнення зовнішніх кордонів, умов для повернення до нормального функціонування Шенгенської зони ще не досягнуто.

Окрім цього, у Єврокомісії оголосили про вихід на повну оперативну спроможність до застосування новоствореної Європейської прикордонної та морської охорони. Нині більше 1550 офіцерів спрямовано на посилення прикордонних служб країн-членів з метою зміцнення охорони зовнішніх кордонів.

Також у Єврокомісії виступили з ініціативою про початок переговорів із Сербією та Македонією щодо розміщення на їхніх кордонах офіцерів прикордонної охорони ЄС.

Як відомо, деякі країни Шенгенської зони запровадили тимчасовий прикордонний контроль у відповідь на ескалацію міграційної кризи.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0