Лондон з’ясує, чи може Насіров постати перед британським судом – посольство

У Сполученому Королівстві Велика Британія мають намір встановити, чи може Насіров постати перед британським судом.

Про це йдеться у заяві посольства Великої Британії щодо кримінальної справи проти Насірова, розміщеній у Твіттері.

“Ми глибоко стурбовані з приводу нещодавнього рішення Солом’янського районного суду м. Києва, де докази, надані Великою Британією в рамках справи проти Романа Насірова, були визнані неприйнятними та відхилені. На цьому етапі відповіді органи Великої Британії вивчать усі факти, щоб встановити, чи мали місце кримінальні правопорушення з боку громадянина Великої Британії, який може постати перед судом у Сполученому Королівстві”, – йдеться у повідомленні.

У посольстві зауважили, що ця справа підкреслює нагальну потребу України в незалежній і прозорій судовій системі та необхідність якнайшвидшого створення спеціалізованого антикорупційного суду, до складу якого будуть входити ретельно перевірені судді, які належним чином зможуть розглядати корупційні справи проти високопосадовців.

Як зазначається у заяві, Велика Британія підтримує реформи в Україні, саме тому 6 липня у Лондоні пройде конференція з питань реформ у нашій державі.

“Реформа української судової системи є важливою складовою програми уряду України. Зазначена конференція надасть подальшу можливість українській владі продемонструвати її відданість реальному прогресу в реформуванні судової системи та боротьбі з корупцією”, – резюмували у посольстві Великої Британії.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0