НАТО підтримує відновлення курсу України на вступ до Альянсу

У НАТО взяли до уваги рішення Верховної Ради про відновлення стратегічного курсу держави до набуття членства у Північноатлантичному альянсі.

Про це власному кореспонденту Укрінформу у Брюсселі заявили у штаб-квартирі НАТО.

“Ми взяли до уваги це рішення”, – відзначили в Альянсі.

Водночас співрозмовник агентства нагадав, що Україна поки що не подала офіційної заявки на вступ до НАТО.

“Київ зосереджує увагу на реформуванні та модернізації оборонних і безпекових інституцій, і НАТО підтримує цей процес, що є пріоритетом”, – наголосив офіційний представник Альянсу.

Він також відзначив офіційну позицію Північноатлантичної ради про те, що співробітництво НАТО-Україна є важливою частиною внеску Альянсу у забезпечення стабільності на євроатлантичному просторі та поза ним.

Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляв, що союзники готові розглянути заявку України на вступ до Альянсу, якщо і коли така надійде.

Як повідомляв Укрінформ, 8 червня Верховна Рада Україна ухвалила проект закону № 6470 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)”.

Ця законодавча ініціатива має на меті внесення необхідних змін до законів України “Про засади внутрішньої і зовнішньої політики” і “Про основи національної безпеки України” для відновлення цілеспрямованого прагматичного курсу України на набуття членства в НАТО як стратегічного зовнішньополітичного пріоритету держави.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0