ОАЕ заборонили імпортувати харчі з України

Центр досліджень і сертифікації халяль «Альраїд» в Україні заявляє про заборону Об’єднаних Арабських Еміратів ввозити харчову продукцію з України. 

Про це повідомляє «Forbes-Україна».

Відповідно до прес-релізу центру «Альраїд», було надіслано офіційні листи з проханням роз’яснити причини такого рішення до міністерства довкілля та води ОАЕ і в українські міністерства та відомства, до компетенції яких входять питання зовнішньоекономічних і торговельних зв’язків.

Відповіді з боку офіційних українських структур на звернення Центру досліджень і сертифікації халяль «Альраїд» не було.

«Нагадаємо, що втрата ринку ОАЕ для української продукції не є критичною, проте у світлі останніх подій і відсутності можливості постачання товару для збуту в Російську Федерацію ця ситуація мала б стривожити Мінекономіки, МЗС та інші відомства й організації – наприклад, Торгово-промислову палату Україна», – йдеться в повідомленні.

Ринок харчових продуктів ОАЕ, як й інших арабських країн Перської затоки (Королівство Саудівська Аравія (КСА), Бахрейн, Оман, Катар, Кувейт) є імпортозалежним (у середньому на 90%). Серед зазначених країн, за даними Світового банку, тільки КСА задовольняє власні потреби на 20%. Самозабезпечення інших країн не перевищує 10%.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0