Обама прокоментував рішення Трампа про вихід США з Паризької угоди

Екс-президент США Барак Обама нагадав, що ця домовленість була укладена тими, хто хоче зберегти планету для майбутніх поколінь.

Про це йдеться в його заяві, поширеній у вівторок, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Країни, що залишаються в Паризькій угоді, стануть націями, які матимуть переваги для створення робочих місць і виробництва. Я вважаю, що Сполучені Штати Америки повинні бути на передньому плані”, – наголосив екс-президент.

Натомість, за його словами, навіть за відсутності американського лідерства, “навіть якщо нинішня адміністрація приєднується то тієї жменьки країн, що відкидають майбутнє, я впевнений, що наші штати, міста й підприємства зроблять крок уперед та робитимуть ще більше, щоб прокласти шлях і допомогти захистити нашу планету для майбутніх поколінь”.

Обама також зазначив, що Паризька угода “відкрила можливості для підприємств, вчених та інженерів, щоб розробити високотехнологічні інвестиції та інновації з низьким викидом вуглецю в безпрецедентних масштабах”.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер нинішній глава Білого дому Дональд Трамп оголосив офіційне рішення про вихід США з глобального кліматичного договору, досягнутого в квітні 2015 року в Парижі.

Він аргументував це тим, що угода заважає економічному й промисловому розвитку США та має на меті не стільки боротьбу з наслідками зміни клімату, скільки намагання інших країн отримати економічну перевагу над Сполученими Штатами.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0