Смоленська комісія: на борту літака ймовірно стався вибух ще до зіткнення із землею

На борту президентського літака Ту-154М перед катастрофою, ймовірно, стався вибух термобаричного заряду, що пояснює розпад літака на дрібні уламки і значне пошкодження тіл жертв катастрофи.

Про це йдеться у фільмі урядової підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи, представленого у понеділок у Варшаві, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Дуже багато чинників вказує на те, що 10 квітня 2010 року на борту урядового Туполева стався вибух. Аварії приладів, що зареєстровано в останніх секундах польоту, цілковита втрата енергопостачання перед першим контактом із землею, розташування уламків літака, специфічний характер ушкоджень тіл, аеродинамічні дослідження, сила, з якою одна із дверей (літака) була вбита у землю – ці та багато інших фактів вимагали від комісії сприйняти версію вибуху як цілком реальну”, – зазначається у представленому фільмі.

Зазначається, що з метою підтвердження версії вибуху було проведено ряд експериментів різних вибухових матеріалів: “В результаті проведених експериментів можна сказати, що найбільш ймовірною причиною вибуху був термобаричний заряд, який призвів до сильної вибухової хвилі, яка на своєму шляху знищувала перешкоди – розривала корпус літака, викидала назовні тіла жертв і зривала з них одяг”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0