США поновили видачу віз у трьох регіонах Росії

Сполучені Штати в обмеженому обсязі відновили видачу віз у російських регіонах. Американські консульства у Владивостоку, Єкатеринбурзі та Санкт-Петербурзі знову проводять інтерв’ю. Про це йдеться в заяві посольства США в Росії, повідомляє Радіо Свобода.

 

“В американському дипломатичному представництві відзначили, що хочуть, щоб росіяни мали можливість подорожувати до США, навчатися в американських вишах і вести бізнес з представниками країни. Однак “через необґрунтоване рішення” уряду Російської Федерації значно скоротити чисельність персоналу американських місій вони не можуть відновити видачу віз у повному обсязі, наголошують дипломати”, – йдеться у повідомленні.

Сполучені Штати з 23 серпня призупинили видачу росіянам неімміграційних віз. У посольстві США заявили, що це рішення пов’язане зі скороченням кількості співробітників американської дипломатичної місії в Росії. У липні Москва оголосила про висилку з країни 755 американських дипломатичних працівників у відповідь на посилення санкцій щодо Росії. З 1 вересня єдиним містом у Росії, де можна було отримати неімміграційну візу до США, стала Москва. Через брак персоналу терміни оформлення документів значно зросли. У Москві візу розглядають майже три місяці замість 3-4 робочих днів, як це було до скорочення персоналу.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0