США розширили санкції проти російських компаній і приватних осіб

Мінфін США запровадив санкції у зв’язку з ситуацією в Україні. Під санкції потрапили приватна військова компанія “Вагнер”, кейтерингова компанія , що належить Пригожину, а також організації, пов’язані з сумнозвісним клубом “Нічні вовки”.

 Про це йдеться у заяві, розміщеній на сайті відомства, повідомляє «Дождь».

“У список додали приватну військову компанію “Вагнер” та її командира Дмитра Уткіна, кейтерингову фірму “Конкорд” мільярдера Євгена Пригожина, дочірні структури “Транснефти”, також там присутні заступник голови Мінекономрозвитку Сергій Назаров, член Ради Федерації Олександр Бабаков”, – йдеться в повідомленні .

Крім того, під санкції потрапив охоронний холдинг «Волк», імовірно, він пов’язаний з лідером байкерів “Нічні вовки” Олександром Залдостановим, також відомим як Хірург. Разом із ним згадується і центр байкерів у Нижніх Мневніках.

У документі також присутні російські банки, які працюють на території Криму. Серед них – Індустріальний ощадний банк, Чорноморський банк розвитку та реконструкції, «Рубльов», «Північний кредит», «Ярославич», «Центр міжнародних розрахунків».

Всього в переліку 38 фізичних осіб і організацій.

За умовами списку, резидентам США не можна проводити будь-які транзакції з особами та компаніями, що потрапили під санкції.

14 червня сенат США схвалив розширення антиросійських санкцій. У “Законі про протидію російському впливу в Європі та Євразії від 2017 року” йшлося про посилення запроваджених заборон, а також про нові санкції і ускладненні процедури їх зняття.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0