Стець сподівається, що слідом за ЄС візи для українців скасує і Японія

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець сподівається, що слідом за Європейським Союзом безвізовий режим з Україною введе і Японія.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі на тему: “Технічна співпраця між Японією та Україною в рамках Проекту розвитку потенціалу Національної суспільної телекомпанії України” повідомив міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

“Зараз проходить, згідно з указом Президента, рік Японії в Україні,  і в нас відбувається велика кількість заходів, пов’язаних з цією подією. Для мене Японія набагато ближча, ніж деякі країни Європи, і дуже хочеться сподіватися, що Японія буде ще ближчою для багатьох українців. Сподіваюся, за безвізом з боку Євросоюзу у нас так само станеться така подія найближчим часом з Японією”, – сказав Стець.

Він також відзначив, що «Проект розвитку потенціалу Національної суспільної телекомпанії України», який було розпочато в рамках допомоги Україні від Японії в січні 2017 року, є надзвичайно важливим для нашої країни.

“Реалізація цього проекту для мене є важливою, тому що я постійно переймаюся долею НСТУ, і мені приємно відзначити, що цим так само переймаються наші японські партнери. Перемовини про реалізацію цього проекту тривали близько року, і нарешті ми на заключній стадії”, – зазначив Стець.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0