Світовий банк: Повернення активів в Україну обговорюватиметься на глобальному форумі

У Вашингтоні розпочинається Перший глобальний форум з повернення активів. Україна потрапила до переліку чотирьох пріоритетних країн, які обговорюватимуться у межах заходу. Про це повідомляє Світовий банк.

 

“Сьогодні у Вашингтоні розпочинається Перший глобальний форум з повернення активів “GFAR 2017″, на якому обговорюватиметься повернення активів чотирьом пріоритетним країнам: Нігерії, Шрі-Ланці, Тунісу та Україні”, – йдеться у повідомленні.

 

Як наголосили в Світовому банку, повернення активів є важливою складовою системи ефективної протидії корупції, відмиванню коштів та організованій злочинності.

 

“Воно дозволяє позбавити злочинців їх незаконно одержаних доходів і, таким чином, є одним з інструментів запобігання вчиненню нових корупційних правопорушень. Для України протидія корупційним та іншим злочинам є одним з ключових напрямів державної політики і забезпечення національної безпеки та економічного зростання”, – зазначається в повідомленні.

У Світовому банку також наголосили, що Україна взяла на себе міжнародні зобов’язання активно боротися проти корупції, відмивання коштів та організованої злочинності. 

“Україна є стороною більшості основних міжнародних договорів у цій сфері, у тому числі укладених під егідою ООН та Ради Європи”, – йдеться в повідомленні.

 

Форум відбувається за підтримки Світового банку.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0