Українці серед лідерів туризму до Польщі — голова Польської туристичної організації

Українці входять до лідерів серед країн, які найчастіше відвідують Польщу з туристичною метою.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив голова Польської туристичної організації Марек Ольшевський.

“Найбільше приїжджають німці. Їх кількість становить 40% від загального потоку іноземних туристів. Теж багато туристів є з Великої Британії, Скандинавії, Голландії, України”, – заявив Ольшевський, додаючи, що все більше до Польщі приїжджає туристів з Китаю та Японії.

Він підкреслив, що українці повинні обирати Польщу як туристичний напрям, тому що це “близько (до України — ред.), безпечно, смачно, дешево і привабливо”.

“(Дешево порівняно) з будь-яким європейським ринком – Скандинавією, не кажучи вже про Францію чи Німеччину. В Герінгсдорфі (німецький населений пункт на кордоні з Польщею) за місце проживання у приватній квартирі, з символічним сніданком або й без нього, беруть 50 євро. У Польщі за ті ж 50 євро можна мати цілодобове перебування у відпочинковому осередку хорошого рівня з триразовим харчуванням і повною туристичною інфраструктурою”, – підкреслив голова Польської туристичної організації.

Символічними “сімома чудесами Польщі”, які варто відвідати іноземцю, він назвав унікальну соляну шахту у Величці (поблизу Кракова – ред.), Біловезьку пущу, Августовський водний канал (північний схід Польщі), Нижню Сілезію із замками і палацами, весь Краків, Закопане (відомий гірськолижний курорт на півдні Польщі), Вроцлав із прекрасними ринками й ратушею та багато іншого.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0