Україні треба зосередитися на економічній інтеграції в ЄС – Мінгареллі

Україні наразі треба зосередитися на втіленні угоди про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі з ЄС, що забере досить багато часу.

Тому не варто поширювати ідею вступу України в ЄС, оскільки це питання не стоїть на порядку денному Євросоюзу. Про це у виступі на Міжнародній конференції «Україна-ЄС: інтеграція у мінливому світі» заявив голова представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні наша робота не повинна зосереджуватися на тому, щоб поширювати ідею інтеграції України в Євросоюз, тому що зараз це не на порядку денному. Зараз йдеться про поглиблення політичної асоціації і сприяння економічній інтеграції української економіки в єдиний європейський ринок. Саме це є на нашому порядку денному, і це найважливіше з того, що ЄС може запропонувати Україні, якщо ми не хочемо сіяти ілюзії», – сказав Мінгареллі.

Він зауважив, що не хоче сказати цим, що Україна ніколи не приєднається до Євросоюзу. Водночас, за словами посла ЄС в Україні, наразі треба наповнити реальним змістом вже підписані з Євросоюзом угоди. Мінгареллі зазначив, що інтеграція української економіки в єдиний ринок Євросоюзу означає необхідність позбутися існуючих тарифних та технічних бар’єрів у торгівлі між ЄС та Україною. Для цього потрібно гармонізувати українське законодавство із законодавством Європейського Союзу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0