Українська делегація в ПАРЄ зірвала план Росії щодо зняття міжнародних санкцій

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи зірвала черговий план Росії щодо зняття міжнародних санкцій. 

Про це повідомив віце-президент ПАРЄ, представник фракції “Народний фронт” Георгій Логвинський, який перебуває на засіданні юридичного комітету ПАРЄ у Белграді (Сербія), інформує прес-служба політсили.

“Russia goodbye! – по-сербськи. Зірвався черговий план Росії щодо зняття санкцій через діалог і маніпуляції. Сьогоднішні слухання юридичного комітету ПАРЄ за участю депутатів Росії скасовані”, – написав народний депутат.

“Їх запросила сербський друг – доповідач по НГО для обміну думок. Це – частина загального плану повернення росіян в ПАРЄ. Однак наша делегація поставила умову, яку підтримав комітет голосуванням. Ми “за” лише за умови, якщо запрошені особи не голосували за анексію Криму, не перебувають під санкціями ЄС і не порушували права людини”, – повідомив він і додав, що запрошення саме з такими умовами мали бути відправлені російським колегам.

“Я розумію, що це дійсно важке завдання – знайти “правильну” людину за такими критеріями в Думі. Через це гості не приїхали, і засідання – або правильніше “російська маніпуляція” – зірвалася”, – наголосив віце-президент ПАРЄ.

При цьому Логвинський розповів, що “колега з Сербії образилася і зауважила, що навіть в суді підсудному дають останнє слово, і вона не буде доповідачем, поки не почує дві сторони”.

“Ми з розумінням поставилися до її проблеми і підкреслили, що готові допомогти в питанні “не буде доповідачем”. І в суді ми їм обов’язково надамо останнє слово”, – підкреслив народний депутат.

“Нагадали про сирійські візити в рамках дружби з Росією. Також символічно, що саме в день депортації кримських татар ми не забуваємо про важливість захисту прав людини. Гібридна війна триває, і в загальному рахунку – чергова перемога нашої делегації!” – підсумував він.

Логвинський також оприлюднив відео, на якому музиканти грають пісню “Підманула, підвела” для членів юридичного комітету ПАРЄ.

“Спеціально з цієї нагоди для вас звучить пісня “Підманула, підвела” сербською мовою”, – зазначив він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0