Українська діаспора закликатиме відключити Росію від SWIFT

Президент Світового конгресу українців Євген Чолій заявив, що українська діаспора буде звертатися до відповідних міжнародних інституцій з вимогою-закликом відключити Росію від міжнародної системи SWIFT.

Про це він сказав у Верховній Раді під час “круглого столу” з нагоди 50-річчя діяльності та існування Світового конгресу українців, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми будемо навіть звертатися до відповідних міжнародних інституцій та до голів держав проживання української діаспори, щоб застосували потужну економічну санкцію в економічній сфері – відключити Росію від системи SWIFT, щоби був політичний сигнал, що міжнародне товариство не буде сприймати таке ганебне порушення міжнародного права”, – сказав Чолій.

SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications, англ. Товариство всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій) — міжнародна міжбанківська система передачі інформації та здійснення платежів.

Світовий конгрес українців був заснований у 1967 році в Нью-Йорку під назвою Світовий Конгрес Вільних Українців (СКВУ). У 1993 році назва була змінена на сучасну — Світовий конгрес українців.

Членами СКУ є крайові громадські надбудови, що представляють інтереси понад 20 мільйонів українців у діаспорі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0