В одному з портів РФ зашкалює радіація: у 1700 разів вище норми

Митники у Владивостока виявили в контейнері з металобрухтом сигналізатор обмерзання, рівень випромінювання якого – близько 170 мікрозиверт на годину – в 1,7 тисяч разів перевищував природний фон.

Про це повідомив РИА Новости вранці у понеділок представник митниці.

У звичайних умовах опромінення у 170 мікрозиверт людина отримує приблизно за два місяці.

“У морському порту Владивосток в зоні митного контролю пункту пропуску виявлений контейнер з ломом чорних металів, що має підвищений рівень іонізуючого випромінювання. Контейнер ввозився в порт залізницею. Рівень радіаційного фону на поверхні контейнера з металобрухтом склав більше 9,4 мікрозиверт на годину, що перевищило природний радіаційний фон більш ніж у 94 рази”, – сказав співрозмовник.

За його словами, було встановлено, що джерелом іонізуючого випромінювання є радіоізотопний сигналізатор обмерзання, вживаний в авіації.

“Рівень радіаційного фону на його поверхні складав близько 170 мікрозиверт на годину, що в 1700 разів перевищує природний радіаційний фон”, – додав представник митниці.

Він повідомив, що джерело було передане компанії, яка займається утилізацією радіаційно-небезпечних об’єктів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0