В ООН назвали країни з найменшими можливостями для жінок

Пакистан, Іран і країни Близького Сходу опинилися серед держав, які надають найменші можливості для працевлаштування жінок, що спричиняє високі показники жіночого безробіття. Такі дані наводить структурний підрозділ ООН – Міжнародна організація праці, повідомляє “Радіо Свобода”.

 

“Рівень безробіття серед жінок на Близькому Сході більш як удвічі перевищує цей показник серед чоловіків – 16,3% проти 6,8%, а жінки, що все ж мають роботу, найчастіше отримують нижчу заробітну плату та робочі місця з нижчою кваліфікацією”, – йдеться у звіті.

 

Як зазначила гендерний фахівець ООН Емануела Поццан, для жінок на Близькому Сході робота “не є привабливою, оскільки зарплати не є привабливими”. Вона додала, що в регіоні також недостатніми є відпустка для догляду за дитиною та послуги догляду за дітьми, необхідні жінкам, які працюють.

Якщо у всьому світі близько половини жінок працюють, то на Близькому Сході таких лише близько 19%, у Південній Азії – 28%.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0