ЄС завершив ратифікацію угоди про асоціацію з Грузією

ЄС завершив ратифікацію угоди про асоціацію з Грузією

Рада ЄС із закордонних справ ухвалила рішення про завершення процедур щодо ратифікації угоди про асоціацію Грузія-Євросоюз. 

Як повідомляють у міністерстві закордонних справ Грузії, угода набуде чинності 1 липня, інформує «Грузия Online».

Як заявляють у МЗС Грузії, підписання угоди про асоціацію буде ще однією важливою датою в історії відносин Грузії і ЄС, оскільки цей документ уже офіційно стане основною правовою рамкою, що визначатиме співробітництво з Євросоюзом.

«Процес політичної асоціації та економічної інтеграції Грузії, який передбачає запровадження європейських політичних, торговельно-економічних, соціальних і правових стандартів, незворотній і йде повним ходом», – зазначили в МЗС Грузії.

Угоду про асоціацію ЄС-Грузія було підписано 27 червня 2014 року, в тимчасову дію було введено з 1 вересня 2014-го.

«…З 1 липня Грузія вже офіційно й повномасштабно почне абсолютно новий етап відносин з Євросоюзом. Ми глибоко впевнені, що угода про асоціацію є найважливішим кроком на шляху розвитку, безпеки й об’єднання Грузії і реальною правовою підставою для європейських перетворень. Відповідно, це є нашою інвестицією в майбутнє Грузії і потужним стимулом для реформ», – сказано в заяві МЗС Грузії.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0