Євробачення-2017: EBU продовжує шукати компроміс для Росії

Європейський мовний союз (EBU) намагається шукати компроміс в питанні участі Росії в майбутньому конкурсі “Євробачення” в Києві, не порушуючи водночас українських законів. Про це розповів глава оргкомітету Євробачення Франк-Дітер Фрайлінг в інтерв’ю німецькому виданню Der Tagesspiegel.

 

«Якщо рішення про заборону на в’їзд російської конкурсантки (Юлії Самойлової) не буде змінено, EBU продовжуватиме намагатися забезпечити участь Росії в шоу», – сказав Фрайлінг, нагадавши, що варіант телевізійного включення, запропонований Союзом, було відхилено.

 

Він підкреслив, що «звичайно, в цьому питанні EBU має дотримуватися українських законів». Водночас він також сказав, що Оргкомітет з самого початку чіткого дав зрозуміти, що чекає, що всі виконавці, обрані для проведення цього пісенного конкурсу, зможуть взяти у ньому участь.

Глава оргкомітету зазначив, що EBU поки не отримав від української влади офіційного повідомлення з приводу заборони Самойлової на в’їзд до Києва. Він не виключає того, що рішення СБУ з даного питання могли б відмінити своїм декретом Президент або Прем’єр-міністр України.

Чиновник запропонував почекати остаточного рішення української влади, після чого з Москвою будуть продовжені переговори щодо пошуку компромісу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0