Закохані сотнями надсилають листи шекспірівській Джульєтті

Щороку до Дня святого Валентина в італійській Вероні збільшується кількість листів на адресу Джульєтти Капулетті, героїні шекспірівської історії про трагічне кохання. Про це повідомляє Радіо Свобода.

 

Люди жаліються, питають поради або просто діляться своїм щастям у листах на безлічі мов. У святковий період щодня до Верони на адресу будинку Джульєтти приходять сотні листів, якими опікується «Клуб Джульєтти». «Дорога Джульєтто, ти, як ніхто, розумієшся на коханні…», – приблизно так починаються листи з проханням поради.

 

Листи обробляють півсотні волонтерів-секретарок, які перекладають тексти різними мовами, зберігають їх в архіві і, відповідно до пережитого досвіду та власних почуттів, відповідають, підписуючись у кінці листа «Джульєтта».

 

Любовні листи туристи почали залишати біля будівлі Джульєтти ще на початку 30-х років минулого століття. Тодішній сторож «Гробниці Джульєтти» Етторе Солімані почав їх збирати та відповідати на листи, ставши у такий спосіб першим «секретарем Джульєтти».

 

Послання до шекспірівської героїні можна відправляти й електронною поштою, але більшість воліє писати листи чорнилами.

 

«У цей період року з огляду на великий потік листів до будинку Джульєтти ми виділили окрему лінію для їхнього швидкого сортування. Маємо окрему скриньку з листами для Джульєтти, і щодня їх доставляють за адресою», – повідомив Джанні Барбато, працівник поштового відділення Верони.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0