Турчинов каже, що зарплата військових має бути збільшена обов’язково

Підвищити зарплату військових Національної гвардії України та забезпечити їх житлом, аби в Україні не було “безхатніх офіцерів”.

На цьому наголосив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час розширеного засідання Військової Ради Національної гвардії України, присвяченого вирішенню пріоритетних завдань, пов’язаних з реформуванням та посиленням спроможності НГУ виконувати конституційні завдання щодо захисту країни, повідомляє прес-служба РНБО.

Секретар РНБО України наголосив, що, крім сучасної зброї та техніки, нацгвардійці потребують як достойних зарплат, так і вирішення житлово-комунальних питань.

«У гвардії, як і в армії, не може бути безхатніх офіцерів», – зазначив він, додавши, що необхідно створити гідні умови праці та життя військових. У цьому контексті Турчинов зазначив, що зарплату військових обов’язково має бути збільшено.

«Українські офіцери стали реальною елітою нашого суспільства, і, крім народної поваги, потребують відповідного ставлення до себе і в питаннях бюджетного фінансування їх пріоритетних потреб», – підсумував Секретар РНБО України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ