У Бродах відкрили комплексний спортивний майданчик

У місті Броди на Львівщині відкрили комплексний спортивний майданчик зі штучним (трав’яним) покриттям і біговою доріжкою та майданчик з гумовим наливним покриттям. Повідомляють у прес-службі ЛОДА.

Як інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА спортивний об’єкт розміщений на території опорного закладу «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4», а відтак учні зможуть з користю проводити позашкільний час.

Комплексний спортивний майданчик побудований в межах Державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість об’єкту – 3 835 095 грн, з них: кошти державного бюджету – 1 537 746 грн, обласного – 647 349 грн, місцеві кошти – 1 650 000 грн.

Зазначимо, що це не єдиний такого виду об’єкт, побудований цьогоріч на Львівщині. Серед них – комплексний спортивний майданчик зі штучним (трав’яним) та наливним покриттям і біговою доріжкою у Жовкві, універсальний спортивний майданчик у Червонограді та мультифункціональний спортивний майданчик зі штучним трав’яним покриттям у Бориславі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ