У Буську відкрили підприємство, де виготовляють обладнання для землерийної техніки

Сьогодні, 27 грудня, у Буську відкрили підприємство «Ківшсервіс» із виготовлення навісного обладнання для землерийної техніки. Повідомляють у прес-службі ЛОДА. 

Участь у відкритті взяв начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

“Це підприємство – це черговий крок Львівщини у напрямку створення нових робочих місць, стимулювання конкуренції за працівника і росту рівня оплати праці та інших соціальних пакетів, які стимулюють відповідальніше ставитись до роботи. За останні три роки ми відкрили 240 підприємств  і створено більше 25 тисяч робочих місць”, –  наголосив Роман Матис.

Інженер-конструктор Святослав Фик розповідає, що на підприємстві виготовляють усі види навісного обладнання та проводять ремонт спецтехніки від будь-якого виробника.

“Cеред основних напрямків діяльності підприємства – виготовлення ковшів, техніки для виготовлення дров, а також промислових подрібнювачів. Виготовлення виробу розпочинається з розкрою, ми беремо лист металу, на верстаті вирізаємо необхідні деталі, вони зачищаються і після цього зварюємо та фарбуємо металоконструкцію”, – наголосив Святослав Фик.

Сума залучених інвестицій  у відкриття підприємства становить  понад 10 млн гривень. Середня заробітна плата на виробництві – 10500 гривень.

“Продукція розрахована в основному на українського споживача, який прагне якісного обладнання і яке не завжди може привезти із-за кордону, сплативши усі мита. Обладнання ми виготовляємо за німецькими стандартами. Для нас важливо створити комфортні умови для працівників. Ми навчаємо працівників, які приходять до нас на роботу і намагаємось їх мотивувати комфортом та зарплатою”, – зазначила директор підприємства «Ківшсервіс» Ольга Хаммель.

Зазначимо, “Ківшсервіс” є першим в Україні виробником навісного обладнання для землерийної спецтехніки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ