У двох районах Львов виділили приміщення для дитячих гуртків і секцій

У четвер, 2 лютого, депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу про передачу в оренду установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів (УДЮМК) Сихівського району Львова нежитлових приміщень на вул. П. Карманського, 19 загальною площею 469,9 м

 

Управлінню комунальної власності Львівської міськради доручено із УДЮМКом укласти договір оренди на два роки без права суборенди. У цих приміщеннях планують розташувати позашкільні секції та гуртки. «Це багато малих приміщень. Тут плануємо розмістити гурток малювання, курс вивчення англійської мови, курс дошкільної підготовки та гурток тенісу», – повідомила керівниця установи Наталія Устиянович. За її словами, зараз приміщення потребують капітального ремонту, оскільки є занедбаними. «Ми написали грантову заявку, щоб отримати кошти на ремонт», – зазначила вона.

 

Також депутати Львівської міськради проголосували за ухвалу про передачу в оренду УДЮМКу Франківського району нежитлових приміщень на вул. Науковій, 29 площею 130,5 м2. «Після укладення договору оренди необхідно буде провести ремонт у цих приміщеннях. Вони будуть використовуватися для роботи з дітьми, у районі вул. Наукової в цьому є потреба», – зазначив директор УДЮМКа Роман Кладько.

 

Джерело: zaxid.netКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ