У Калинівці досі лунають поодинокі вибухи

У Калинівці Вінницької області, де 26 вересня виникла пожежа та вибухи на території військового складу Міністерства оборони, спостерігається поодинока детонація боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

«Станом на 7 годину 28 вересня на території військового складу спостерігається поодинока детонація боєприпасів», – йдеться у повідомленні.

Для проведення розвідки та гасіння пожежі залучено 7 пожежних танків та 2 інженерні машини розгородження Міноборони, 2 літаки АН-32П ДСНС.

Зазначається, що авіацією ДСНС проведено 16 скидів (128 тон води) на осередки пожежі, де знижена небезпека. Піротехніками ДСНС (17 розрахунків, 84 чол. та 32 од. техніки) спільно з представниками Нацполіції здійснюється подворовий обхід та виконуються заявки від населення щодо вилучення виявлених вибухонебезпечних предметів. Виконано 38 заявок із 73. Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 7 будинків внаслідок влучання боєприпасів.

До ліквідації надзвичайної ситуації залучено 2 тис. 350 чол. та 284 од. техніки, з них від ДСНС 310 чол. о/с та 88 од. техн. (у тому числі 2 літаки АН-32П), Нацполіції – 394 чол. та 93 од. техн., Нацгвардії – 227 чол. та 17 од. техн., Збройних сил України – 937 чол. та 42 од. техн., СБУ – 400 чол. та 30 од. техн., Міністерства охорони здоров’я – 30 чол. та 10 од. техн., ПАТ «Укрзалізниця» – 52 чол. та 4 пожежних потяга.

Керівником робіт з ліквідації наслідків НС призначено першого заступника голови Вінницької ОДА Гижко А.П.. На місці працює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на чолі з  головою Калинівської РДА Гаврилюком В.О. та оперативна група ДСНС України, яку очолює перший заступник голови ДСНС Мельчуцький О.Г.

Як повідомлялося, ввечері 26 вересня в Калинівці на складах озброєння виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Із району НС було вивезено понад 30 тисяч людей.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ