У Львівському онкологічному центрі планують відкрити бактеріологічну лабораторію

Сьогодні, 6 лютого у Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі відбулась підсумкова медична рада з онкології. Про це повідомляють у прес-службі ЛОДА.

На раду з`їхалися лікарі-онкологи зі Львова та з районних і міських лікарень області. У нараді взяли участь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський та директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

У межах зустрічі провідні лікарі розповіли про деякі статистичні дані: за 2018 рік зареєстровано 8800 нових випадків раку у Львівській області. Найбільше виросла кількість раку грудної залози – 924 випадки та раку простати – 537 випадків.

Проходять курс протипухлинного лікування 71,2% пацієнтів з виявленим онкологічним діагнозом. Відкрито нову рентген-операційну, готується до відкриття бактеріологічна лабораторія.

Присутні відзначили важливість таких заходів як для лікарів, так і громади, управлінців, адже раннє виявлення, запобігання та лікування пацієнтів з онкозахворюванням залишається пріоритетом державної політики в охороні здоров’я.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ