У Львова змінився логотип

У місті Лева презентували редизайн промоційного логотипу міста та доповнення бренд-буку. Як зазначають на сайті Львівської міськради, в оновленому вигляді логотип зазнав незначних стилістичних змін: п’ять веж стали стрункішими. Проте тепер їх можна міняти місцями та варіювати місце розташування.

Над редизайном працював Юрій Крукевич. Він також розробив піктограми, які зображають різні напрямки роботи та життя міста. Ці нові композиційні та зображальні засоби дають змогу творити динамічну візуальну ідентичність та створювати безліч тематичних композицій для різноманітних комунікаційних потреб.

“Наше промоційне лого вже добре знане в Україні та за її межами. Згідно опитування, яке проводилося за допомогою німецько-українського проекту: “Підтримка українського уряду щодо ЄВРО 2012″, який реалізовувався Німецькою організацією міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH у 2012 році, було виявлено, що його надзвичайно добре сприймають як гості, так і мешканці Львова. Тому ми були дуже обережні з редизайном, але надали логотипу більшої свободи та динаміки. Цей прийом та додаткові піктограми дозволять нам значно збагатити бренд-бук міста, та, не відходячи від загального бренду міста, комунікувати з найрізноманітнішими меседжами з нашими цільовими аудиторіями”, – прокоментувала начальник відділу промоції міста управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови” Соломія Короненко.

Нагадаємо, промоційне лого Львова містить зображення п’яти кольорових веж: дзвіниця Вірменського собору, вежа Корнякта, міська Ратуша, вежа Латинської катедри, дзвіниця монастиря Бернардинів, які символізують багату архітектурну спадщину міста, різноманітність культур, національностей, конфесій, які існували в місті від часу його заснування. На давніх зображеннях Львова вежі завжди домінували в урбаністичному просторі,  цю традицію було продовжено в промоційному логотипі міста, який початково було присвячено відзначенню 750-річчя Львова. Також логотип містить гасло “Львів відкритий для світу”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ