У Львові 2 квітня проведуть міжнародну конференцію

У неділю відбудеться міжнародна конференція, протягом якої учасники зможуть ознайомитись із досвідом України та Австрії у сфері організації урбан-садів, нового тренду озеленення – «зелені дахи» та ознайомитись з урбан-фермерством, – повідомляє прес-служба ЛМР.

«Експерти з Австрії поділяться своїми напрацюваннями у сфері організації та управління міськими садами, а також розповідатимуть про сучасний стан урбан-садівництва в їх країні», – розповіла Діана Попфалуші, голова ради ГО «АЦ «За ЕКОрозвиток».

Для  львів’ян буде висвітлено тему «Урбан сади – пермакультура в місті», яку обговорюватимуть спікери з Австрії: Кордула Фьотч і Крістоф Вісмайр; з Одеси: Юлія Байдак; з Києва: Олександр Супрунець, Павло Арданов, Мовчан Валентина, з  Ужгорода: Катерина Станкевич – Волосянчук та зі Львова: Тетяна Чучко, Діана Попфалуші та Сергій Гощицький.

Загальний перелік тем, які обговорюватимуть на міжнародній конференції: «Львівські урбан-сади», «Znevineyarden» урбан-сад та виноградник у РЛП «Знесіння», «УрбанСад в Парку Культури», «Пермакультура і місто», «Еколого-економічна доцільність пермакультури в місті», «Літературний сад, проекти клумб, сортування і переробка сміття», «Пласкі дахи як платформа для створення агросистем в урбаністичному середовищі», «Розквіт і занепад громадських садів у Верхній Австрії», «Загальна характеристика урбан-садівництва у Австрії. Концепти організації урбан-садів».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ