У Львові демонтували шість літніх майданчиків

У Львові демонтували шість незаконно встановлених відкритих літніх майданчиків, що знаходилися за такими адресами: вул. Лисенка, 11, вул. Довбуша, 1, проїзд Крива Липа, 1, вул. Січових Стрільців, 3, вул. Лесі Українки, 18, вул. Валова, 19. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Зокрема, у місті демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано. У випадку виявлення такого майданчика, власнику скеровують вимогу узаконити розміщення майданчика або термін дії паспорта на його розміщення, чи добровільно його демонтувати. Якщо підприємець не здійснює жодних кроків щодо узаконення чи демонтажу своєї конструкції, то її демонтують примусово.

Власники також можуть повернути свої конструкції, оплативши витрати на демонтаж, перевезення, розвантаження та зберігання відкритих літніх майданчиків.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ