У Львові медика судитимуть за неналежне виконання професійних обов’язків

До Шевченківського районного суду Львова скеровано обвинувальний акт стосовно акушер-гінеколога однієї із місцевих лікарень за підозрою у неналежному виконанні професійних обов’язків. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Нагадаємо, що у листопаді 2015 року, вказаний лікар з вищою кваліфікаційною категорією та достатнім професійним рівнем, не провів відповідних досліджень і тестів для визначення прогресу пологів та не діагностував кисневого голодування плоду.

Внаслідок гіпоксично-ішемічного ураження центральної нервової системи важкого ступеня новонароджена дитина померла.

До підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання та відсторонено від займаної посади.

За вчинений злочин медику загрожує до 3 років позбавлення волі та трирічне позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Варто зазначити, що прокуратурою області приділяється значна увага стану досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами неналежного виконання медичними працівниками своїх професійних обов’язків, що спричинили тяжкі наслідки.

Так, з початку року до суду скеровано 11 кримінальних проваджень зазначеної категорії, з них 8 на даний час перебувають на розгляді у судах, 3 – вже розглянуто.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ