У Львові працює цифровий планетарій

У Львові працює цифровий планетарій

Помандрувати Всесвітом завдяки цифровому планетарію вже можна й у Львові. Сферичне кіно – це новий вимір, а також спецефекти і повне відчуття присутності. Завдяки цифровій проекційній системі, досягається чудова якість і реалістичність зображення  3D, навіть без окулярів.

Діє сферичний кінотеатр у приміщенні Львівського палацу мистецтв. «Створити такий планетарій – дуже хороша ідея. Це сприяє розвитку дітей та молоді, а також допомагає їм зрозуміти та віднайти своє місце у Всесвіті», – прокоментував директор Львівського палацу мистецтв Юрій Гнатовський.

Усе більше планетаріїв використовують новітні технології. Цифрові проектори більш надійні у порівнянні з традиційними оптико-механічними, бо використовують менше рухомих частин і є дешевшими. Завдяки цифровим технологіям якість зображення на куполі нічим не гірше, аніж у сучасних кінотеатрах.

«У прокаті – близько 40 сферичних анімаційних фільмів, розроблених провідною українською та міжнародними студіями. Кожен з них – портал в світ недосяжний для простої людини. В одному ви подорожуєте по сонячній системі, в іншому спостерігаєте за космічними катастрофами, які загрожують Землі. Подорожуючи по незвіданих просторах космосу, ви побачите планету динозаврів і стрибните зі стратосфери», – розповідає керівництво кінотеатру.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ