У Львові проведуть благодійний концерт у межах марафону #КУЧИНСЬКИЙОДУЖУЙ

У четвер, 16 березня, о 18:00 у Національному театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться благодійний концерт у рамках марафону #КУЧИНСЬКИЙОДУЖУЙ. Того ж вечора на заньківчанській сцені вручать нагороди переможцям конкурсу«Благодійна Львівщина 2016». Про це інформують організатори.

Поціновувачі українського театру добре знають Володимира Кучинського – режисера, багатолітнього керівника Львівського театру ім. Леся Курбаса. Саме йому завдячуємо створенням та процвітанням цього улюбленого львів’янами яскравого творчого, такого потрібного українській культурі мистецького осередку. Він є душею цього театру, вихователем його нового покоління. Під час концерту 16 березня у Театрі ім. М. Заньковецької триватиме збір коштів на лікування Володимира Кучинського, який бореться із важкою недугою.

У благодійному концерті в рамках марафону #КУЧИНСЬКИЙОДУЖУЙ візьмуть участь Брія Блессінг, Оксана Муха, Марія Копитчак, Олег Лихач та друзі – Михайло Кушлик, Іван Данило Лихач, Ігор Радванський, а також – октет “Орфей”, гурт “LeonVoci“, кавер-гурт “THE ROHIES“, оркестр Театру ім. Марії Заньковецької під керівництвом Богдана Мочурада. ВедучіМирослава Солук та Юрій Хвостенко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ