У Львові проведуть Третій міжнародний форум медіації

Впродовж 21-22 жовтня у Львові відбудеться Третій міжнародний форум медіації, під час якого близько 100 медіаторів зі всієї України обговорюватимуть перспективи розвитку медіації в нашій країні. Обговорення відбуватиметься формі панельних дискусій, Mediation Talks, тренінгів та інтервізій. Про це ынформуэ прес-служба ЛМР.

Зі слів організаторів, Львівський форум медіації вже зарекомендував себе як унікальна платформа для обміну досвідом, комунікації та професійного зростання спільноти медіаторів.

«Під час цьогорічного Форуму відбудеться завершальна зустріч з всеукраїнського обговорення проекту Кодексу етики медіатора. Учасники форуму поділяться своїм досвідом із залучення клієнтів до медіації. Обговорюватимуть питання застосування медіації в ІТ, особливості медіації у сімейних спорах та соціальній сфері. Завершиться перший день Форуму в теплій та атмосферній вечірці, яка відбудеться в Італійському дворику», – зазначають організатори.

Організатор форуму – Львівський центр медіації. Партнерами Форуму є Львівська міська рада, Національна асоціація медіаторів України, Школа права УКУ, USAID, Український центр медіації, Українська академія медіації, Центр права і посередництва, Центр зростання громад, Асоціація правників України, майстерня «Зробив тато».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ