У Львові провели комплекс заходів під назвою «Шкільний портфель»

Працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом м. Києва «Турбота про місто» 23 серпня організували комплекс пізнавальних та розважальних заходів під назвою: «Шкільний портфель» для дітей з малозабезпечених сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Учасники заходу відвідали Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр, де познайомились з різновидами екзотичних тварин та декоративних рослин. Екскурсія розпочалась з цікавих та пізнавальних розповідей працівника еколого-натуралістичного центру про представлені види флори і фауни. Усі бажаючі мали можливість погодувати тваринок спеціальним кормом, який люб’язно надав спонсор заходу –  ринок «Шувар», а також сфотографуватись з улюбленцями. Наступним етапом акції «Шкільний портфель» стала урочиста роздача різнокольорових рюкзаків з канцелярським приладдям та смачними соками, наповненням яких завдячують ТЦ «Кінг Кросс», ТОВ «Альянс маркет» та ТМ «Galicia». На завершення заходу, діти отримали безкоштовні квитки  на атракціони у Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького, де мали нагоду весело провести дозвілля.

«У нелегкі часи, як ніколи, потрібно пам’ятати про те, що ми можемо зробити для інших, а особливо для  майбутнього покоління  – наших дітей – безкорислива допомога, спрямована на благо потребуючого ближнього. Це і є благодійництво, яке потрібно розвивати і всіляко плекати. І як сказала велика жінка, лауреат Нобелівської премії миру Мати Тереза: «Маленькі добрі справи, зроблені від великої любові, приносять радість і спокій». Саме це і потрібно у сьогоденні кожному з нас»,- зазначила Алла Горбач, директор Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ