У Львові відбулись десяті Дні Перфомансу

28 серпня – 3 вересня 2017 р. відбулись Дні Мистецтва Перфоманс у Львові – перший в Україні фестиваль арт-перфомансу. Фестиваль щороку демонструє унікальні перфомативні практики та є простором спілкування перфомерів різних культур, поколінь та шкіл. Про це інформують організатори.

Цього року на фестиваль приїхали митці з Таїланду, Норвегії,  Великобританії, Польщі та України. Особливе значення для фестивалю має експериментальна навчальна програма – Школа Перфомансу, покликана формувати нову генерацію українських перфомерів. Цього року навчання проводилось за двома навчальними програмами. Програму «Присутність/відсутність» вів відомий польський перфомер та незмінний викладач Школи Януш Балдиґа. Програму «Пошук шляхів» – професорка Сандра Джонстон та професор Алістер Макленан з Ольстерського університету. Окрім показів перфомансів, під час фестивалю відбувались зустрічі з митцями, лекції, відеопокази, майстер-класи. Завершились Дні Перфомансу дискусією за участі перфомерів України та інших країн, мистецтвознавців, організаторів, учнів Школи Перфомансу та глядачів, які упродовж фестивалю відвідували перфоманси.

Дні Перфомансу проходили у рамках Лабораторії міждисциплінарних практик «Березіль».

Дні Мистецтва Перфоманс у Львові – єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні, який щороку демонструє унікальні перфомативні практики та є простором спілкування перфомерів різних культур, поколінь та шкіл. Окрім показів перфомансів, під час фестивалю також відбуваються зустрічі з митцями, лекції, відеопокази, майстер-класи, дискусії та проводиться експериментальна навчальна програма – «Школа перфомансу». Дні Мистецтва Перфоманс започатковано у 2008 р.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ