У Львові вже зняли більше 70 вивісок з рекламою алкоголю

З 28 березня працівники КП «Адміністративно-технічне управління» демонтували 71 вивіску та 6 рекламних конструкцій алкоголю за 38 адресами у Львові. Попри спротив представників торговельної мережі спеціалізованих магазинів, в управлінні наголошують, що і надалі інтенсивно продовжують демонтаж усіх самовільно встановлених вивісок, в яких вживається слово «алкоголь», – повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, вивіски демонтовано за такими адресами: вул. Під дубом, 62, вул. Замарстинівська, 50, вул. Наукова, 10а, вул. Володимира Великого, 1, вул. Кульпарківська, 174, вул. Сахарова, 19, вул. Пасічна, 98, пр. Червоної Калини, 40 та ін.

За словами керівника відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління» Володимира Базилевича, власникам попередньо було запропоновано усунути порушення, однак представники деяких магазинів чинять опір, намагаючись відібрати демонтовані конструкції у комунальників силою. Відповідно, для уникнення бійок та непорозумінь, КП «Адміністративно-технічне управління» змушене залучати до демонтажу вивісок муніципальну дружину та працівників національної поліції.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ