У Львові затвердили Програму створення страхового фонду документації

Сьогодні під час сесії депутати затвердили Програму створення страхового фонду документації м. Львова на 2018 – 2022 роки. Загальний обсяг фінансування заходів програми на час її дії становить 3 083 700 грн.

Як зазначено у пояснювальній записці до проекту ухвали, виконання Програми дасть можливість у разі виникнення аварій, надзвичайних ситуацій в особливий період своєчасно забезпечити Львівську міську раду, підприємства, установи та організації – постачальників документації та аварійно-рятувальні формування –  документами страхового фонду, необхідними для оцінки ситуації, прийняття рішень та здійснення конкретних дій для проведення аварійно-рятувальних заходів, а також значно зменшити витрати на розробку нової проектної документації для проведення аварійно-відновлювальних та відбудовчих робіт.

Об’єктами страхового фонду документації є об’єкти систем життєзабезпечення населення і транспортних зв’язків, потенційно-небезпечні об’єкти, об’єкти будівництва, культури, пам’ятки історії, архітектури та містобудування.

Довідка

Страховий фонд документації (СФД) – це банк документів, виготовлених на мікроплівці з оригіналів або врахованих копій документів, який створюється регіональним центром СФД (Західним регіональним центром СФД – постачальником документів) і передається на довгострокове державне зберігання.

Регіональний СФД призначений для організації проведення відбудовчих робіт (об’єктів систем життєзабезпечення населення і транспортних зв’язків, об’єктів будівництва, культурної та історичної спадщини) під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у особливий період, або внаслідок природного старіння конструкцій у разі втрати або неможливості отримання документації на них, а також для збереження інформації про об’єкти культурної спадщини і документації на них.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ