У Львові завершився фестиваль кави

З 21-24 вересня у Львові, на проспекті Свободи, проходив найбільший кавовий івент Європи – XI Lviv Coffee Festival. Протягом чотирьох днів фестиваль відвідало близько 150 тисяч людей. Територія фестивалю була поділена на дві частини. На одній з них проходив Кавовий Ярмарок, який є найбільшим в країні. Найкращі кав’ярні міста пропонували найсмачніші сорти кави з усього світу, ексклюзивні кавові коктейлі та солодощі до кави. Прем’єрами цьогорічного фестивалю стали кавові дерева, які кожен охочий зміг придбати на згадку про свято, а також презентація ексклюзивного кавового вина. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

На іншій частині фестивалю відбувались презентації широкого асортименту кавового обладнання та аксесуарів як для початківців у кавовому бізнесі, так і для промислового рівня. Інновації, особливо приділена увага якості та клієнтам стали вагомими конкурентними перевагами багатьох представлених брендів на КаваExpo.

Третій день фестивалю розпочався з Кавової Веломилі. Кавомани та велофани прогулювались старими вулицями Львова та смакували запашною кавою в центрі міста.

Ініціативою цьогорічного фестивалю стала співпраця із експериментальною студією з повторного використання сировини «Гуща» та «ZeroWasteLviv». Об’єднанні зусилля спрямовувались на зменшення генерування та збільшення роздільного збору й переробки відходів. Кавову гущу, яка залишалась після приготування кави, волонтери фестивалю збирали у спеціальні контейнери та передавали ініціаторам для вирощування грибів. Представники студії «Гуща» не приховують, що така ідея запозичена, однак впевнені в майбутній популярності вирощених таким чином грибів серед українців.

Щоранку протягом фестивалю, на площі Музейній, 1,  у кав’ярні «Домініканес» за горнятком кави збирались експерти для обговорення новин кавової індустрії. У завершальний день фестивалю відбулась розмова з каталонським письменником Карлесом Торнером в рамках  Lviv 2017 PEN International Congress.

Традиційно на фестивалі в рамках KulchytskyCoffeeCup проходила серія чемпіонатів, які об’єднали найкращих. Відвідувачі із захопленням спостерігали за міксом досвіду, знань, перемог та натхнення.

Переможцями Чемпіонату Бариста/Класика стали: 1 місце – Таха Рамі, 2 місце – Станєва Тетяна, 3 місце – Штепенко Артем.

У Чемпіонаті з приготування кави у джезві перемогу здобули: 1 місце – Тарикіна Тетяна, 2 місце – Коростельов Анатолій, 3 місце – Рубцов Дмитро.

У Чемпіонаті з альтернативного каптейстингу, або ж як ще його називають Чемпіонат з «кавової» пам’яті перемогли: 1 місце – Пеньора Іван, 2 місце – Штепенко Артем, 3 місце – Стрельников Костянтин.

Переможцями Чемпіонату з помелу кави, III Grind&Brew Championship Ukraine  стали: 1 місце – Стрельников Костянтин, 2 місце – Суконкин Олександр, 3 місце – Гризунов Олександр.

Особливу цікавість серед відвідувачів викликав Чемпіонат з Лате-арту. В ньому перемогу здобули: 1 місце – Суконкин Олександр, 2 місце – Молчан Артем, 3 місце – Склянчук Андрій.

Окрім пам’ятних кубків та дипломів, переможці отримали грошову винагороду. Призовий фонд цього року становив 25 000 гривень.

XI Lviv Coffee Festival, однозначно, не відбувся б без Кавового Туру. Львів’яни та гості міста, вирушили у тур кав’ярнями Львова, аби обрати найкращу. Цього року, вдруге поспіль, найкращою кав’ярнею стала «Вірменка» (вул. Вірменська, 19). Крім пам’ятного кубку та грамоти,  представники кав’ярні отримали подарунок від Львівської міської ради -монету із зображенням Короля Данила Галицького.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ