У місії ОБСЄ яскраво виражені “друзі Росії”. Тимчук назвав країни

До складу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ входять 36 представників РФ, а також ще 114 осіб з країн, які симпатизують Росії.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат, керівник групи “Інформаційний опір” (ІО) Дмитро Тимчук.

“Згідно з офіційними даними, отриманим групою ІО від СММ ОБСЄ, на вересень цього року в місії перебувало 36 представників Росії (з 616 осіб загального числа спостерігачів). Здавалося б, зовсім небагато. Але ми звертаємо увагу на присутність у місії також яскраво виражених “друзів Росії”, а також тих, хто з політичних мотивів влади їх країн може такими бути в “латентному режимі”… Всього – 114 осіб. Разом з росіянами – 150 осіб”, – йдеться в повідомленні.

Тимчук також навів цифри: Білорусь – 8 осіб, Болгарія – 30 осіб, Вірменія – 1 особа, Казахстан – 4 особи, Киргизстан – 16 осіб, Молдова – 23 особи, Сербія – 8 осіб, Угорщина – 24 особи.

“Ми розуміємо, що керівництво СММ ОБСЄ не має права розділяти спостерігачів за принципом їх громадянства, бо всі ці країни, включаючи Росію – повноправні члени ОБСЄ. Ми також щиро переконані, що керівництво місії ОБСЄ робить все можливе, щоб жодний “зовнішній фактор” жодним чином не позначився на об’єктивності діяльності СММ ОБСЄ, і у нас є всі підстави так вважати. Але ми також розуміємо, що проблема присутності в такому механізмі безпеки в Європі, як ОБСЄ, агресора в особі Росії (а так само проблема її впливу на ряд інших країн-членів) залишається відкритою. Так, на сьогодні Європа не має альтернативних механізмів безпеки, і як їх створювати або трансформувати ОБСЄ – навряд чи хтось розуміє. Але це не означає, що ми не повинні обговорювати цю проблему”, – зазначив Тимчук.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ