У міському бюджеті Львова на 2017 рік передбачено 53 млн грн на каналізування

З метою модернізації каналізаційного господарства м. Львова, розроблено та затверджено Комплексну Програму модернізації каналізаційного господарства м. Львова на 2012-2015 роки (ухвала ЛМР від 20.09.2012 р. №1742) та ухвалою ЛМР від 15.09.2016р. №933 продовжено термін дії Комплексної Програми до 2020 року.

Програма складається з організаційних, фінансово-економічних та технічних заходів. Технічними заходами, зокрема, передбачено каналізування не каналізованих районів. Загальна вартість каналізування не каналізованих районів – 206 млн грн.

У 2016 році побудовано 2,8 км каналізаційних мереж на суму 26 млн.грн. Зокрема, виконано роботи з: каналізування вулиць Поморянської, Миргородської, Горіхової, Тернової, Купчинського, Старознесеннська – Польова. Також виготовлено ПКД для каналізування вул. Старознесенської (від Балкової до Богданівської), ж/м Білогорща, Болбочана-Тернова, в районі вулиць Ю. Яновського, Прилбицької, М. Бажана.

У 2016 році розпочато та зараз продовжуються роботи з каналізування району вулиць Рясненської, Брюховецької, Полковника П. Болбочана, вул. Станційної – Зимновідської, Ярова-Запольська, Січова, Полуднева.

На 2017 рік заплановано розпочати роботи з каналізування району вул. Тракт Глинянський (Кошова , Козацька, Табірна), вул. Старознесенської (від вул. Богданівської до вул. Балкової), вулиць Подолинського – Тарасівська, вул. Яловець – Букова, вул. Лучкая – Світла, каналізування смт. Рудно. Також заплановано виготовити проектно-кошторисну документацію для каналізування мікрорайону вул. Дорога Кривчицька – вул. Міжгірна та району «Стара Левандівка» (вул. На Чвертях – Є. Олесницького, Загородня, Пропелерна, Моторна, Д. Чижевського, Г. Чечета, М. Каганця, Л. Мацієвича, Є. Олесницького).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ