У ПАРЄ точиться запекла боротьба за і проти повернення РФ – постпред України

Нині в ПАРЄ ведеться запекла боротьба за і проти повернення Росії, що можна порівняти з футбольним терміном «боротьба на кожному клаптику поля».

Про це в ексклюзивному коментарі Укрінформу сказав Постійний представник України при  Раді Європи Дмитро Кулеба.

«Є такий футбольний термін для найбільш напружених матчів – «боротьба на кожному клаптику поля». Зараз він може бути повністю застосований до ситуації в Раді Європи. Ведеться запекла боротьба за та проти повернення Росії до ПАРЄ», – сказав постпред.

Кулеба пояснив, чому вчора при голосуванні в Бюро Асамблеї не вистачило голосів, аби запобігти дебатам, а сьогодні в Постійному комітеті дебатам вдалося запобігти.

«Вчора в Бюро Асамблеї забракло голосів для того, щоб запобігти дебатам, а сьогодні вони знайшлися у Постійному комітеті. На це є дві причини. Перша – додаткові зусилля української делегації в Посткомі з мобілізації наших партнерів. Зараз там працюють депутати Ар’єв, Сотник та Власенко. Друга – склад Посткому ширший, ніж у Бюро, і, відповідно, простору для маневрів там більше», – пояснив Кулеба.

Як відомо, раніше дипломат вказував на те, що у разі безумовного повернення Росії до ПАРЄ будуть підірвані принципи та цінності Ради Європи.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ