У Радехові відкрили нову лінію з виготовлення обрізних пиломатеріалів

Сьогодні, 15 серпня, на державному підприємстві «Радехівське лісомисливське господарство» запрацювала нова лінія з виготовлення обрізних пиломатеріалів, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Необхідне обладнання, яке привезли спеціально для цього підприємства із Туреччини, уже встановили та урочисто запустили за участі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського, першого заступника голови Львівської облради Андрія Білоуса, представників влади та працівників підприємства.

Запланований обсяг переробки деревини на новій лінії становитиме16300 м3/рік. Також встановлення нової лінії дасть можливість створити додатково 14 нових робочих місць, де працюватимуть місцеві мешканці. Основною продукцією переробки на підприємстві є пиломатеріали обрізні, заготовки для євро-піддонів. Рентабельність продукції переробки складає – 20%.

“Галузь лісівництва і деревообробки є однією із найважливіших на Львівщині. Адже кожен десятий експортний долар зароблений саме лісівниками. Сьогодні ми продовжуємо створювати нові робочі місця в області та відкривати нові підприємства, – зазначив Ростислав Замлинський. – Перевагами нового цеху, який, власне, ми відкриваємо, є виробництво без відходів, механізація, автоматизація та точність процесів, відповідно і висока якість продукції на виході”.

За словами начальника лісозаводу Федора Панчука, працює на «Радехівському лісомисливському господарстві» котельня, що опалюється дровами та відходами лісопиляння, відповідно виробництво є майже безвідходним.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ