У тендерному процесі щодо впровадження електронного квитка у Львові візьмуть участь 17 компаній

Вчора, 17 липня, на засіданні тендерного комітету ЛКП «Львівавтодор» відбулося розкриття документацій учасників попередньої кваліфікації тендерного процесу щодо впровадження електронного квитка у Львові. 18 компаній подали документи для участі в тендері. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Всього 51 міжнародна компанія попередньо заявила про зацікавленість у впровадженні автоматизованої системи оплати проїзду у Львові і отримала перелік документів з вимогами для участі в тендерному процесі.

Однак, до Львова приїхало 17 компаній, які надали документи для участі в попередній кваліфікації. Також 18-а компанія надіслала документи поштою», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Відповідно, під час вчорашнього засідання тендерного комітету ЛКП «Львівавтодор» відбулася процедура розкриття заявок учасників. Було перевірено наявність документів і прийнято рішення про допуск учасників до попередньої кваліфікації проекту автоматизована система оплати проїзду.

«Велика кількість учасників у Львові свідчить про зацікавлення у впровадженні у Львові електронного квитка. Також, чим більша кількість заявлених учасників, тим більша вірогідність вибрати конкуруючу вартість технічного впровадження автоматизованої системи оплати проїзду», – наголосили у ЛКП «Львівавтодор».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ