У травневих #Звіти_наживо обговорять готовність дитячих таборів

Вже цієї п’ятниці, 18 травня, о 19:20 у прямому ефірі Львівської філії Суспільного — випуск #Звіти_наживо, присвячений питанням відпочинку й оздоровлення дітей та молоді. Упродовж 52 хвилин директорка Департаменту соціального захисту населення ЛОДА, Наталія Кузяк розповідатиме про результати роботи за 2017 рік і відповідатиме на запитання громадян та журналістів.

lviv_

Основними питаннями, які обговорюватимуть у студії, стануть відновлення дитячих таборів, відповідальність за оздоровлення дітей у таборах відпочинку, пожежна безпека, укомплектованість дитячих таборів кадрами (яка кількість дітей припадає на кожного вихователя табору).  Ведуча Іванка Федів поцікавиться, які заходи вживають для запобігання харчовим отруєнням у дитячих таборах, санітарним станом та інспекцією пляжів відпочинку включно з тестуванням води. Також з’ясує, скільки коштів виділяє держава на оздоровлення однієї дитини.

«Не всі батьки готові віддавати своїх дітей у дитячі табори та ще й сплачувати за це гроші. Причин цьому вдосталь і ми їх з’ясуємо в ефірі.  Кількість дітей, які потребують оздоровлення — збільшується. Особливої уваги потребують діти-переселенці та учасників АТО. Яка зараз вартість путівки? Скільки “живих” дитячих таборів залишилося в області та чи відповідають вони усім стандартам для комфортного та безпечного відпочинку? Про все це ми запитаємо у директорки Департаменту соціального захисту населення Наталїї Кузяк.» – зазначив редактор суспільно-політичного напрямку Філії – Віталій Гамадин.

Це вже третій випуск спільного проекту #Звіти_наживо від команд UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Цей всеукраїнський проект покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі телеканалу «ТРК – Львів-суспільне мовлення».

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Кузяк та протягом прямого ефіру за телефоном студії 298 – 71 – 91 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).

Нагадаємо, що наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

червень — ремонт доріг;

липень — голови ОТГ, міські голови малих міст;

серпень — реформа освіти;

вересень — медична реформа;

жовтень — початок опалювального сезону;

листопад — бюджети міст;

грудень — звіти міських голів обласних центрів за 2018 рік.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ