У ВР стартувала міжнародна акція “Українська політика та ЗМІ очима молоді”

Міжнародна акція “Українська політика та ЗМІ очима молоді” спрямована на покращення зв’язків між молоддю в Україні та молодими представниками нашої діаспори за кордоном. Про це сказав голова міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця Україна – діаспора» Дмитро Лубінець під час офіційного відкриття акції у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Це перша подібного роду програма. Ми залучили нашу молодь і молодь діаспори… Ми хотіли покращити зв’язки між молоддю всередині країни і молоддю за кордоном, бо ми всі робимо майбутнє для нашої України», – сказав Лубінець.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час заходу зауважив, що учасників акції ознайомлять з роботою народних депутатів. Лубінець додав, що із молоддю працюватимуть 10 наррдних депутатів із різних регіонів України.

Участь у акції беруть 40 молодих людей, з них 10 – представники молоді з України та 30 учасників – українська молодь діаспори, яка проживає у 21 країні світу (Грузія, Молдова, Литва, Італія, Російська Федерація, Чеська Республіка, Фінляндія, Ізраїль, Словаччина, Естонія, Німеччина, Австралія, Угорщина, Румунія, Польща, Аргентина, Греція, Бразилія, Франція, Казахстан, Сербія). Акція триватиме з 14 по 20 листопада.

Як раніше повідомляла прес-служба Верховної Ради, організаторами Міжнародної акції “Українська політика та ЗМІ очима молоді” є Міністерство молоді та спорту України спільно зі Світовим конгресом українських молодіжних організацій за підтримки Міністерства інформаційної політики України, міжфракційного депутатського об’єднання “Співпраця: Україна – Діаспора” та громадської спілки “Промінь Україна”.

Метою проведення зазначеного заходу є активізація участі української молоді, яка мешкає в Україні та за кордоном, у громадському і суспільно-політичному житті країни шляхом стажування в українському парламенті, органах виконавчої влади та засобах масової інформації.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ