Україна, Польща і Литва підписали угоду про ЛитПолУкрбриг

Україна, Польща і Литва уклали тристоронню угоду про співпрацю у сфері функціонування Литовсько-Польсько-Української бригади (ЛитПолУкрбриг).

Документ підписали у Любліні міністри оборони трьох країн Степан Полторак, Антоній Мацеревич та Раймондас Каробліс, повідомляє кореспонент Укрінформу.

“Ця угода змінює форму цієї бригади. Віднині бригада зможе брати участь у заходах, які є необхідними тоді, коли мир перебуває під загрозою. Це добрий знак, який дозволить нашим народам, а насамперед бригаді, діяти заради безпеки Центрально-Східної Європи”, – заявив з цього приводу Мацеревич.

Глава Міноборони Польщі підкреслив, що бригада є прикладом того, який шлях обирають три народи: шлях єдності у протистоянні ворогам, шлях взаємодопомоги.

“Сьогодні хочемо і будемо допомагати Україні, яка зазнала нападу східного імперіалізму, заради забезпечення миру, співпраці і доброго майбутнього для наших народів”, – підкреслив Мацеревич.

Як відомо, у Любліні за участю міністрів проходять урочистості до другої річниці створення ЛитПолУкрбриг.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ