Управління молоді та спорту ЛМР продовжить спортивну програму «Відкриті кубки Львова»

Управління молоді та спорту ЛМР продовжить спортивну програму «Відкриті кубки Львова»

У четвер, 23 березня, на сесію міської ради буде винесено програму «Відкриті кубки Львова», яка передбачає фінансову підтримку для проведення спортивних змагань – Кубків Львова.

Фінансова підтримка на проведення спортивних змагань сягає до 70% від загальної суми кошторису проведення заходу та/або до 150 000 грн. Відбір переможців на участь у програмі здійснює конкурсна комісія, яка складається з представників спортивного середовища м. Львова, представників управління молоді та спорту ЛМР за участі депутатського корпусу Львівської міської ради. У 2017 році на реалізацію програми з міського бюджету м. Львова передбачено 3 млн. грн.

«На сесію міської ради 23 березня управління молоді та спорту ЛМР буде виносити програму «Відкриті кубки Львова», яка передбачає фінансову підтримку для проведення спортивних змагань – Кубків Львова, з офіційно визнаних в Україні видів спорту»,- зазначила Ліна Полихата, в. о. начальника управління молоді та спорту ЛМР.

Програма «Відкриті кубки Львова» була напрацьована управлінням молоді та спорту Львівської міської ради спільно з громадською радою з питань розвитку фізичної культури і спорту у м. Львові та депутатським корпусом. Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку із бюджету м. Львова для проведення спортивних змагань.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ