Уряд представив проект медичної реформи Нацраді реформ

Кабінет міністрів України представив членам Національної ради реформ при Президентові України проект медичної реформи, оформлений пакетом законопроектів, і наразі очікує його розгляду в парламенті.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Реформа була розроблена Міністерством охорони здоров’я на основі пропозицій громадськості, профільних асоціацій та парламентаріїв і доопрацьована у рамках роботи спеціальної робочої групи за безпосередньої участі народних депутатів – членів Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я”, – йдеться у повідомленні.

Представляючи пропозиції уряду, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що йдеться передусім про зміну організації системи охорони здоров’я в країні та зміну фінансування цієї системи – від фінансування стін лікарень до фінансування медичної послуги та запровадження контролю її якості.

“Це (реформа охорони здоров’я) не буде реформою за один день. Є роки, етапи, які нам потрібно пройти, але я точно знаю, що ми досягнемо успіху, коли ми змінимо саму модель організації охорони здоров’я в нашій країні. Ми маємо фінансувати медичну послугу. І наш пакет законопроектів пропонує саме такий підхід. Переконаний, що реалізація цього підходу буде успішною”, – підкреслив Гройсман.

 Він подякував всім, хто долучився до розробки законопроектів, і закликав якнайшвидше обговорити їх у Верховній Раді, оскільки “вічно працювати над вдосконаленням у такій важливій сфері, як охорона здоров’я, неможливо”


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ17:40, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:57, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:01, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0