Уряд схвалив Стратегію інформування громадян про їхні права

Кабінет міністрів схвалив Стратегію інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року. Про це повідомляє Урядовий портал.

 

Схвалення документу зумовлено необхідністю підвищення рівня правової освіти населення, правової свідомості населення, подолання правового нігілізму у суспільстві, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення можливості знати свої права та обов’язки.

В Кабміні очікують, що результатом реалізації стратегії стане розробка за участю представників інститутів громадянського суспільства законопроекту про правову освіту населення, створення умов для формування правової свідомості та правової цінності, принципів верховенства права та пріоритету прав людини, зростання правомірної поведінки і правової активності, зниження бар’єрів на шляху до захисту своїх прав, підвищення громадянської та правової активності.

Це може бути забезпечено шляхом удосконалення правової освіти населення, подальшого впровадження Міністерством юстиції просвітницького проекту “Я маю право!”.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ